راهنمای نظافت اتو

اتو نیز مثل دیگر لوازم خانه نیاز به نظافت و نگهداری دارد. در واقع به دلیل سر و کار داشتن اتو بخار با آب، املاح و جرم ناشی از آب بر روی سطوح داخلی و یا صفحه زیرین اتو باقی می‌ماند و می‌تواند بر کیفیت عملکرد یا عمر مفید دستگاه اثرگذار باشد. در این صفحه و در ویدیوی زیر می‌توانید راهنمای تمیز کردن اتو بخار را تماشا کنید تا هرازگاهی اتو را از انواع املاح و پسماند آب تمیز و نظافت کنید.

راهنمای تمیز کردن اتو بخار
در ابتدا لازم است اتو را در حالت خشک و بدون بخار قرار داده و امکان بخارزایی را در آن خاموش کنید. سپس مخزن آب دستگاه را تا جایی که به‌عنوان حد نهایت با عبارت MAX مشخص شده پر کنید. حالا اتو را به برق متصل کرده و روشن کنید. پس از چند لحظه چراغ سنسور اتو خاموش شده و می‌توانید اتو را از برق بکشید. آن را بالای سینک دستشویی ببرید تا با خارج شدن آب از اتو، دیگر نقاط خانه کثیف نشود. در این حالت سوپاپ بخار اتو را از آن خارج کرده و صبر کنید تا بخار و قطرات آب از دستگاه خارج شود. حالا دوباره دستگاه را روشن کرده و اجازه دهید به مدت دو دقیقه روشن بماند تا نمام رطوبت سطح زیرینش خشک و تبخیر شود. دستگاه را پس از دو دقیقه خاموش کرده و از برق جدا کنید و بگذارید به مدت ۴۵ دقیقا در حالت ایستاده باقی بماند. سپس با کمک یک اسفنج نرم صفحه زیرین اتو را تمیز کنید. دقت کنید که هیچگاه از یک پارچه یا سطح زبر مانند اسکاچ ظرفشویی برای تمیز کردن صفحه اتو استفاده نکنید.

انواع اتو بخار از برندهای معتبر تفال، بوش، فیلیپس، سام و مولینکس با قیمت واقعی و ضمانتنامه رسمی در فروشگاه اینترنتی خانه سام عرضه شده است. کافی‌ست برای مشاهده ‌قیمت و خرید اتو بخار و ملزومات به این صفحه مراجعه کنید.


تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

پاسخی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد سایت اختیاری است.

نظرنظر
نام شمانام شما
ایمیلایمیل
وبسایتوبسایت

4 × 4 =

تحویل سریع و مطمئن کالا
پرداخت با تمام کارت‌های شتابی
امکان رهگیری کالا پس از خرید
مشاوره و پاسخگویی تلفنی