لوازم آشپزی

 

لوازم آشپزی
هیچ آشپزخانه‌ای بدون ابزار و لوازم آشپزی کامل و تکمیل نمی‌شود. ابزارهایی که چه برای پخت و پز ساده و روزمره به آن نیاز دارید و چه اگر یک آشپز حرفه‌ای هستید و به پخت شیرینی و نان خانگی علاقه دارید. در لوازم و ست جهیزیه نیز همواره جای ویژه و منحصربه‌فردی برای لوازم آشپزی در نظر می‌گیرند. به همین دلیل است که یکی از جامع‌ترین و گسترده‌ترین بخش‌های خانه سام قسمت لوازم آشپزی و ابزارهای مربوطه است.

در بخش لوازم آشپزی می‌توانید کالاهای عرضه شده را در سه بخش کلی مشاهده و خریداری کنید؛ ظروف آشپزی، ابزار آشپزی و ظروف نگهدارنده. در بخش ظروف آشپزی می‌توانید انواع سرویس‌های پخت‌وپز، قابلمه و تابه، قالب و ظروف فر، زودپز و پلوپز و کتری را مشاهده کنید. ابزارهای آشپزی مختص به انواع کفگیر، قاشق، چاقو، ترازو، خردکن، صافی و قیف است و در بخش ظروف نگهدارنده علاوه بر انواع ظرف‌های غذای متنوع، فلاسک، ماگ سفری، بانکه و ظروف حبوبات نیز قابل خرید است.

لازم به توضیح است محصولات معتبرترین برندهای داخلی و خارجی در خانه سام با قیمت واقعی عرضه شده است. محصولات تفال‌، دکتر اوتکر، ایکیا، مولینکس، گلس‌لاک، لاک اند لاک، هوبی لایف، لیمون، مانیا، ویکتورینوکس و غیره قابل خرید از شعب حضوری خانه سام و فروشگاه اینترنتی sam-home.com است.

تحویل سریع و مطمئن کالا
پرداخت با تمام کارت‌های شتابی
امکان رهگیری کالا پس از خرید
مشاوره و پاسخگویی تلفنی