شرایط بازگرداندن کالا

رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های خانه سام بوده و در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبه‌رو شوند که در چنین مواردی خدماتی در نظر گرفته شده است.
لازم به توضیح است در صورتی که از طرف خانه سام هدایایی همراه با سفارش ارسال شود، در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده و مشمول ۷ روز ضمانت تعویض نخواهند بود. برای سایر محصولات
نظیر کالاهای برقی – که نیاز به مهلت آزمایش دارند، خانه سام مطابق با قوانین خدمات پس از فروش شرکت تامین‌کننده که در کارت گارانتی ذکر شده عمل کرده و امکان تعویض یا تعمیر کالا به‌صورت مجزا از شرکت تامین‌کننده را ندارد. در ضمن به مشتریان عزیز توصیه می‌گردد به‌هنگام تحویل کالا لیست سفارش خود را در سایت با فاکتور مطابقت داده و در صورت مغایرت، از تحویل گرفتن کالا خودداری کرده و موضوع را از طریق تلفن ۲۶۷۰۲۷۷۰-۰۲۱ و یا صفحه‌ی ثبت شکایات اطلاع دهند.

پیش از تحویل کالا

• کارشناسان خانه سام بسته‌بندی کالای خریداری شده را باز کرده و مورد بررسی قرار می‌دهند و پس از اطمینان از سلامت ظاهری و فیزیکی، تحویل پیک مجموعه می‌دهند تا کالا به دست خریدار برسد.

• اگر مشتری قبل از تحویل کالا از خرید خود منصرف شود، در صورتی که فاکتور ثبت  و کالا از انبار خارج شده باشد، امکان لغو سفارش و عودت هزینه‌ی کالا و خدمات وجود ندارد. در موارد خاص مشتری می‌تواند از طریق تلفن ۲۶۷۰۲۶۷۰-۰۲۱ با کارشناسان خانه سام تماس گرفته و مورد را اطلاع دهد تا نسبت به شرایط و وضعیت سفارش، بررسی و اقدام گردد.

هنگام تحویل کالا

• خریدار موظف است هنگام تحویل کالا از پیک، آن را بررسی کرده و در صورتی که کالا آسیب‌دیدگی یا ایراد ظاهری داشته باشد، مورد را از طریق تلفن ۲۶۷۰۲۶۷۰-۰۲۱ با کارشناسان فروش اینترنتی خانه سام در میان گذاشته و از تحویل گرفتن کالای معیوب خودداری کند. هزینه‌ی ارجاع و تعویض کالا برای خریدار در این حالت برعهده‌ی خانه سام بوده و در این حالت هزینه‌ی اضافه‌ای برای خریدار نخواهد داشت.

• در صورتی که خریدار محترم در لحظه تحویل متوجه آسیب‌دیدگی یا ایراد فیزیکی نشود، خانه سام هیچ مسوولیتی در قبال کالای ایشان ندارد.

پس از تحویل کالا

• در صورتی که کالای دریافتی با مشخصات اعلام شده در سایت و یا بسته‌بندی مغایرت داشته باشد می‌بایست حداکثر ظرف مدت یک روز کاری موضوع را به خانه سام از طریق تلفن ۲۶۷۰۲۷۷۰-۰۲۱ (امور مشتریان) اطلاع داده شده تا با توجه به نوع کالا و شرایط دیگر، امکان تعویض بررسی گردد. خواهشمند است از هرگونه مخدوش کردن بسته‌بندی، نوشتن هرگونه توضیحات یا یادداشت بر روی کالا، کارتن و بسته‌بندی، برگ گارانتی و… جدا خودداری شود. در غیر این‌صورت خانه سام از پذیرفتن و تعویض کالا معذور خواهد بود.

لازم به ذکر است که تعویض کالا در حال حاضر به‌علت شیوع ویروس کرونا به هیچ‌گونه امکان‌پذیر نیست. تمامی کالاها پیش از ارسال، توسط کارشناسان فروش خانه سام بررسی شده و پس از اطمینان از سلامت برای خریدار ارسال می‌شود. در صورتی که کالا در حین حمل آسیب دیده باشد، خریدار باید از دریافت کالا امتناع کرده و موضوع را به بخش پشتیبانی فروش اینترنتی (تلفن: ۲۶۷۰۲۶۷۰-۰۲۱) اطلاع دهد تا کالای جایگزین ارسال شود. اما در صورتی که کالا پس از تحویل دچار ایراد یا مشکل فنی باشد، مساله صرفا از طریق شرکت گارانتی‌کننده قابل پیگیری‌ست و خانه سام به‌علت دستورالعمل‌های بهداشتی، به هیچ عنوان امکان تعویض کالا را ندارد.

• اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا (مانند اتمام جشنواره‌ها و دیگر موارد) در مراحل تعویض و مرجوع کردن، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و خانه سام در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط متعهد به بازپرداخت وجه درج شده در فاکتور را (با توجه به نوع کالا و شرایط) به مشتری خواهد بود.

لوازم برقی 

• تمام لوازم برقی، پیش از ارسال توسط کارشناسان فروش خانه سام بررسی شده و پس از اطمینان کالا برای بسته‌بندی و ارسال آماده می‌شود. به همین دلیل و به جهت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در شرایط شیوع ویروس کرونا، به هیچ‌عنوان امکان تعویض یا مرجوع کردن کالا وجود ندارد. 

• در صورتی که کالا، پس از نصب و در طی مدت زمان تست، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد، موضوع به شرکت گارانتی‌کننده اطلاع داده خواهد شد و پس از بازدید کارشناس از کالای معیوب و در صورت تایید کارشناس، طبق قوانین گارانتی شرکت تامین‌کننده اقدام خواهد شد و خانه سام دخل و تصرفی در این قوانین ندارد. لازم به ذکر است اطلاع‌رسانی نهایتا ظرف مدت ۷ روز به امور مشتریان خانه سام (تلفن: ۲۶۷۰۲۷۷۰-۰۲۱) انجام شود تا مورد با توجه به نوع کالا و شرایط سفارش، بررسی و اقدام شود.

تحویل سریع و مطمئن کالا
پرداخت با تمام کارت‌های شتابی
امکان رهگیری کالا پس از خرید
مشاوره و پاسخگویی تلفنی