خرید اقساطی؛ آسان‌ترین راه خرید

در خانه سام روش‌های متنوع و متفاوتی برای خرید در نظر گرفته شده تا تمامی خریداران بتوانند از کالاهای باکیفیت و اصل با بهترین شرایط پرداخت بهره‌مند شوند. در این شکل از خرید، خریداران می‌توانند لوازم مورد نیاز خانه و آشپزخانه خود را بدون پرداخت نقدی و با استفاده از اعتبار تعریف شده، تهیه نمایند و با توجه به توافقات انجام شده، نسبت به تسویه اقدام کنند.
روش‌های خرید اقساطی در خانه سام هم برای خریداران شخصی و هم برای کارکنان سازمان‌ها پیش‌بینی شده که توضیحات بیشتر در ادامه قابل مشاهده است.

اسنپ پی؛ بدون سود و بدون ضامن

یکی از روش‌های خرید قسطی استفاده از خدمات سرویس پرداخت اعتباری اسنپ‌پی است که مناسب خریداران شخصی و خرد است. برای استفاده از این روش کافی‌ست مراحل زیر را طی کنید:
۱. به سایت اسنپ‌پی مراجعه کنید و مراحل عضویت را طی کنید.
۲. پس از عضویت و کسب اعتبار، به سایت خانه سام برگردید و سفارش‌تان را ثبت کنید.
۳. سفارش شما بررسی شده و در صورت موجودی، درگاه پرداخت برای شما فعال می‌شود.
۴. برای پرداخت درگاه اسنپ‌پی را انتخاب کنید و فقط یک چهارم مبلغ خرید را بپردازید.
۵. پس از پرداخت موفق، خرید شما نهایی شده و کالا برای‌تان ارسال می‌شود. از اینجا به بعد کافی‌ست اقساط خود را در فواصل یکماهه و به‌طور منظم برای اسنپ‌پی واریز کنید تا مشمول جریمه نشوید.

توجه: مراحل عضویت و میزان اعتبار تخصیصی توسط اسنپ‌پی مشخص می‌شود و خانه سام اختیاری در این مورد ندارد.

این روش برای خریدهای اینترنتی از سایت خانه سام و خرید حضوری از شعب تهران قابل استفاده است . 

برای استفاده از این روش خرید حضوری کافی‌ست مراحل زیر را طی کنید:

۱.به سایت اسنپ‌پی مراجعه کنید و مراحل عضویت را طی کنید.

۲.پس از عضویت و کسب اعتبار، به سایت اسنپ برگردید و کارت بانکی خود را ثبت نمایید.

توجه: مراحل عضویت و میزان اعتبار تخصیصی توسط تارا مشخص می‌شود و خانه سام اختیاری در این مورد ندارد.

تارا؛ تا پنج میلیون تومان اعتبار بدون ضامن

دیگر روش خرید قسطی استفاده از خدمات پرداخت اعتباری تارا است. این روش هم برای خریداران شخصی و به اصطلاح خُرد مناسب است و هم برای کارکنان سازمان‌ها.
۱. به سایت تارا مراجعه کنید و با توجه به نوع اعتباری که نیاز دارید، مراحل عضویت در یکی از اعتبارهای خرد یا سازمانی را طی کنید.
۲. پس از عضویت و کسب اعتبار، به سایت خانه سام برگردید و سفارش‌تان را ثبت کنید.
۳. سفارش شما بررسی شده و در صورت موجودی، درگاه پرداخت برای شما فعال می‌شود.
۴. برای پرداخت درگاه تارا را انتخاب کنید و شماره موبایل‌تان را وارد کنید و وارد درگاه تارا شوید.
۵. پس از پرداخت موفق، خرید شما نهایی شده و کالا برای‌تان ارسال می‌شود. از اینجا به بعد کافی‌ست اقساط خود را واریز کنید. در صورت پرداخت منظم و به موقع اقساط، اعتبار و امتیاز شما به شکل پلکانی افزایش می‌یابد.

توجه: مراحل عضویت و میزان اعتبار تخصیصی توسط تارا مشخص می‌شود و خانه سام اختیاری در این مورد ندارد.
این روش در حال حاضر فقط برای خریدهای اینترنتی از سایت خانه سام قابل استفاده است و در خریدهای حضوری از شعب کاربرد ندارد.

آسان خرید؛ به پشتوانه بانک تجارت

روش دیگر خرید اعتباری لوازم خانه و آشپزخانه استفاده از شبکه آسان خرید بانک تجارت است. این روش هم برای خریداران شخصی قابل استفاده است اما با توجه به خدمات قابل ارائه توسط بانک به سازمان‌ها، بیشتر برای خریداران سازمانی و کارکنان شرکت‌ها توصیه می‌شود تا از مزایای آن بهره‌مند شوند.
۱. به یکی از شعب بانک تجارت مراجعه کرده و مراحل عضویت در شبکه آسان خرید را طی کنید.
۲. پس از عضویت و کسب اعتبار، به یکی از شعب خانه سام مراجعه کرده و کالاهای مدنظرتان را انتخاب کنید.
۳. در هنگام پرداخت از کارتخوان بانک تجارت استفاده کرده و شرایط بازپرداخت را متناسب با میل خود انتخاب کنید. امکان بازپرداخت تا ۱۲ ماهه در این روش پیش‌بینی شده است.

توجه: شرایط عضویت، میزان کارمزد و اعتبار توسط بانک تجارت مشخص می‌شود و خانه سام اختیاری در این مورد ندارد.
این روش در حال حاضر فقط برای خریدهای حضوری از شعب خانه سام قابل استفاده است و در خریدهای اینترنتی از سایت کاربرد ندارد.

راه‌کارهای ویژه کارکنان سازمان‌ها

علاوه بر روش‌های خرید اقساطی پیش‌گفته که با همکاری سرویس‌های اعتباری معتبر در خانه سام فراهم شده است، این امکان نیز برای سازمان‌ها، شرکت‌ها و ارگان‌های مختلف وجود دارد تا در یک توافق دوجانبه امکان خرید اعتباری لوازم خانگی را برای پرسنل و کارکنان خود فراهم کنند.

برای اطلاع از این روش‌های ویژه و اختصاصی می‌توانید با همکاران ما در بخش فروش سازمانی خانه سام از طریق این صفحه ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول درباره خرید اعتباری و اقساطی از خانه سام

• آیا قیمت کالا در خرید اقساطی و نقدی متفاوت است؟
– خیر. روش پرداخت تاثیری در قیمت نهایی کالا ندارد و خانه سام مبلغی اضافه بر مبلغ کالا از خریدار دریافت نمی‌کند. اما در صورتی که سرویس‌دهنده پرداخت اعتباری به‌عنوان کارمزد مبلغی از خریدار دریافت کند، ارتباطی به خانه سام نداشته و به توافق دوجانبه میان خریدار و سرویس‌دهنده مربوط است. اگرچه خانه سام به منظور رضایت بیشتر خریداران در انتخاب سرویس‌دهنده‌های ثالث این موارد را در نظر گرفته و سازمان‌هایی را برگزیده است که بدون اخد سود از خریدار این خدمات را ارائه می‌دهند.

• آیا زمان تحویل کالاها متفاوت از خرید نقدی است؟
– خیر. روش پرداخت تاثیری در زمان و هزینه تحویل کالا ندارد. شرایط ارسال و تحویل کالا در این صفحه درج شده است و اگر نیاز به پرداخت هزینه‌ای از سوی کاربر برای نصب و تحویل باشد، این مورد خارج از پرداخت اعتباری بوده و می‌بایست به شکل نقدی به نصاب پرداخت شود.

• آیا می‌توان بخشی از مبلغ خرید را نقدی و مابقی را قسطی پرداخت کرد؟
– در حال حاضر خیر. در هنگام خرید فقط یکی از روش‌های نقدی یا اقساطی را می‌توانید انتخاب کنید. اگر اعتبارتان برای تکمیل سفارش به شکل قسطی کافی نیست، می‌توانید به شکل نقدی آن را تسویه کنید. اما در تلاشیم به زودی امکان پرداخت نقدی و اقساطی را به شکل همزمان به سایت خانه سام اضافه کنیم.

• برای خرید قسطی چه ضمانتی لازم است؟
– با توجه به اینکه خریدهای اعتباری در خانه سام توسط سرویس‌دهنده‌های اعتباری خارج از مجموعه پشتیبانی می‌شود، امور مربوط به ضمانت، تخصیص اعتبار، بازپرداخت و جریمه‌های دیرکرد ارتباط مستقیمی به خانه سام ندارد و می‌بایست براساس قوانین و شرایط این سرویس‌دهنده‌ها عمل کرد. البته سعی خانه سام در این بوده است که علاوه بر انتخاب معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین نهادهای مالی فعال در این حوزه، در مذاکرات فیمابین ساده‌ترین شرایط ممکن را برای خریداران فراهم کند.

• آیا امکان مرجوع کردن خریدهای قسطی وجود دارد؟
– شرایط مرجوع کردن کالا در خانه سام ارتباطی با نوع تسویه سفارش ندارد و تابع قوانین و شرایطی‌ست که در صفحه قوانین بازگرداندن کالا درج شده است.

• سوالات و راهنمایی‌های بیشتر؟
– در صورت وجود ابهام و پرسش درباره خرید اعتباری و نقدی از خانه سام می‌توانید در روزهای کاری هفته (شنبه تا چهارشنبه) از ساعت ۹ تا ۱۷ با شماره تلفن ۲۶۷۰۲۶۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید و سوال‌های خود را با مشاوران خرید خانه سام در میان بگذارید. البته برای اطلاع از شرایط عضویت در هر یک از روش‌های خرید اعتباری پیش‌گفته بهتر است موارد را از طریق سایت و سامانه پشتیبانی این سرویس‌دهنده‌ها پیگیری کنید.