قوانین و شرایط ذکرشده در این صفحه به منظور استفاده‌ی بهتر و ارائه‌ی خدمات دقیق‌تر به کاربران وضع شده است. عضویت، ورود و ثبت سفارش در سایت خانه سام به منزله‌ی پذیرفتن تمامی این قوانین و مقررات است و قوانین درج شده در این صفحه، جایگزین تمامی قوانین قبلی به شمار می‌رود.

۱. تمامی رویه‌ها، اصول و قوانین خانه سام منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از مصرف‌کننده است. همین‌طور انتظار می‌رود کاربر نیز مطابق با قوانین عمومی کشور عمل کرده و وظایف خود را به جا آورد. در صورت هرگونه تغییر یا به‌روزرسانی قوانین استفاده از خانه سام، تغییرات در همین صفحه به‌روزرسانی شده و ادامه‌ی استفاده از سایت و ثبت سفارش در آن به معنای پذیرش تمامی این قوانین است.

۲. تمامی محصولات و محتوای موجود بر روی وبسایت فروشگاه اینترنتی خانه سام مطابق بر موازین اخلاقی و قانونی بوده و هیچ‌گونه محتوای غیرمجاز در آن منتشر نمی‌شود. کاربران وبسایت نیز با عضویت و استفاده از وبسایت متعهد می‌شوند که از محتوای موجود بر روی وبسایت تنها برای مقاصد قانونی استفاده کنند و از انتشار نظرات و نوشته‌های خلاف قوانین و یا موازین اخلاقی پرهیز نمایند.

۳. فروشگاه اینترنتی خانه سام مسوولیت محتوای موجود در وبسایت خود به نشانی sam-home.com را برعهده دارد و در صورت وجود هرگونه محتوای مغایر با ارزش‌های خانه سام در سایت‌های غیر، مسوولیت آن متوجه مدیران خانه سام نخواهد بود.

۴. کاربران به‌هنگام عضویت و ورود به وبسایت فروشگاه اینترنتی سام، متعهد می‌شوند تا قوانین و ارزش‌های آن را رعایت کنند. بدیهی‌ست ادامه‌ی عضویت در سایت خانه سام و ثبت سفارش در آن به معنای موافقت با تمامی قوانین ذکر شده در این صفحه و دیگر صفحه‌های مشابه است.

۵. مسوولیت حفظ و نگهداری از رمز ورود به وبسایت برعهده‌ی کاربران است و در صورت ارائه‌ی این اطلاعات به افراد غیر، فروشگاه اینترنتی خانه سام هیچگونه مسوولیتی در قبال پیامدهای ناشی از آن برعهده نمی‌گیرد.

۶. مبنای احراز هویت و شناسایی کاربران، نام و نام خانوادگی، نشانی ایمیل و کد ملی آنان است. در صورت ورود اطلاعات نادرست توسط کاربران، فروشگاه اینترنتی خانه سام هیچگونه تعهدی در قبال ضررهای مادی و معنوی ناشی از آن نخواهد داشت.

۷. در مواردی كه فروشگاه اینترنتی خانه سام بنا به دلایل مختلف از قبيل خرابی دستگاه‌های کامپیوتری، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطی، رويدادهای اجتناب‌ناپذير و یا حوادث قهریه (نظیر جنگ، سیل، زلزله و…)، صدور بخشنامه‌های قانونی از طرف مراجع ذی‌صلاح و یا هرآنچه كه خارج از اختیار فروشگاه باشد، قادر به ارائه‌ی خدمات به کاربران نباشد، مسوولیتی متوجه فروشگاه اینترنتی خانه سام نخواهد بود. لازم به توضیح است که در چنین شرایطی افراد با مراجعه حضوری به فروشگاه‌های خانه سام در سراسر کشور می توانند نسبت به خرید حضوری اقدام فرمایند. اطلاعات و راه‌های دسترسی به شعبه‌های فروشگاه خانه سام در سراسر کشور در این صفحه آمده است.

۸. چنانچه کاربر شرايط و مقررات فروشگاه و يا ساير قوانين مرتبط با خرید اینترنتی را رعايت نکند، فروشگاه اینترنتی خانه سام مختار خواهد بود تا علاوه بر پیگرد قانونی از طریق مراجع قضایی، در هر زمان و بدون اطلاع قبلی شناسه كاربری او را غيرفعال کرده و دسترسی به سایت را برای آن کاربر مسدود نماید.

۹. کاربر در هنگام ثبت سفارش به‌صورت غیرحضوری (اینترنتی) از فروشگاه اینترنتی خانه سام، با وارد کردن اطلاعات تماس و نشانی خود به خانه سام اجازه می‌دهد از این اطلاعات و داده‌ها به‌منظور ارائه‌ی خدمات بهتر و تحویل کالا، استفاده نماید. بدیهی‌ست در این راستا کاربر اجازه‌ی تماس از طریق پست الکترونیکی، پیامک و تلفن را به خانه سام داده و مطابق با سیاست‌های درج شده در صفحه‌ی حریم خصوصی، خانه سام از این داده‌ها نگهداری و مراقبت خواهد کرد.

۱۰. با توجه به رویه‌های ثبت سفارش و ارسال کالا در خانه سام، در هر بخشی از سایت که زمان‌بندی ارائه‌ی خدمات به کاربران درج شده باشد این زمان‌بندی برمبنای روزهای کاری مرسوم بوده و روزهای پنج‌شنبه، جمعه و دیگر تعطیلات رسمی مندرج در تقویم را شامل نمی‌شود. بدیهی‌ست تمامی تلاش و سعی ما در خانه سام این خواهد بود که پیش از زمان اعلام شده و در اولین فرصت، کالا به دست خریدار برسد.

۱۱. تمامی کالاها پیش از ارسال توسط کارشناسان خانه سام بررسی و از نظر ظاهر و عملکرد امتحان می‌شوند. کالاهای برقی و دیگر کالاهای دارای گارانتی شرکت‌های ثالث با توجه به نوع کالا و شرایط آن، تحت قوانین ضمانت‌نامه‌ی خود هستند و خانه سام مسوولیتی درباره‌ی خدمات پس از فروش آنها ندارد. اما دیگر کالاهای بدون گارانتی، از نظر اصالت و سلامت ظاهری توسط خانه سام تایید شده و سپس برای کاربران ارسال می‌شود. در صورت وجود هر گونه مشکل و ایراد در کالاهای بدون گارانتی الزامی‌ست کاربر با توجه به شرایط ذکر شده در صفحه‌ی رویه‌های بازگرداندن کالا مشکل را به اطلاع بخش پشتیبانی خرید اینترنتی خانه سام برساند. بدیهی‌ست امکان تعویض یا مرجوع کردن کالاهایی که توسط خریدار تحویل گرفته شده باشد وجود ندارد و در صورت هرگونه مشکل، خریدار می‌بایست از تحویل کالا خودداری نماید. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط دقیق رویه‌های بازگرداندن کالا لطفا به صفحه‌ی مربوطه مراجعه کنید.

۱۲. نظرات درج شده در بخش نظرات و دیدگاه‌ها توسط دیگر کاربران صرفا تجربه‌ی شخصی  یا اطلاعات فردی آن کاربر است و ارتباطی با خانه سام ندارد و مسوولیتی را متوجه وبسایت و کالاها نمی‌کند.

۱۳. با توجه به تعدد شعب و کالاهای موجود در انبارهای مختلف خانه سام در سراسر کشور، ممکن است یک یا چند کالا پس از ثبت سفارش توسط کاربر، در انبار موجود نبوده و منجر به لغو سفارش و مرجوع کردن هزینه شود. از این رو ثبت سفارش در سایت خانه سام به معنای قطعیت کامل خرید نبوده و صرفا پس از پردازش نهایی توسط انبار وضعیت آن قطعی می‌شود. کاربران این امکان را دارند تا در هر لحظه پس از ثبت سفارش از وضعیت سفارش خود در سایت آگاه شوند. همچنین در صورت لغو خرید، کارشناسان خانه سام امکان تغییر کالا یا لغو کامل سفارش را به اطلاع کاربر می‌رسانند. در حالتی که سفارش لغو شود، هزینه‌ی پرداختی توسط کاربر صرفا به شماره‌ی کارت بانکی در مالکیت همان کاربر بازگردانده شده و امکان واریز به کارت یا حساب غیر وجود ندارد.

۱۴. خانه سام تلاش می‌کند با ارائه‌ی اطلاعات و مشخصات دقیق از تمامی محصولات موجود در فروشگاه، آسان‌ترین و ساده‌ترین شکل خرید و انتخاب غیرحضوری را برای کاربران فراهم کند. به همین منظور از اطلاعات داده شده توسط تولیدکننده، تامین‌کننده و کارشناسان فروش در شعب استفاده می‌کند. بدیهی‌ست به‌رغم همه‌ی این موارد ممکن است اطلاعات توصیفی با کالا به‌طور کامل منطبق نبوده که در صورت بروز نارضایتی در خریداران، با رعایت و براساس شرایط ذکر شده در صفحه‌ی رویه‌های بازگرداندن کالا، قابل مرجوع کردن است. محتواهای تولید شده در خانه سام، نظیر متن، عکس، ویدیو، صدا و هرگونه محتوای دیگر تحت پوشش قانون حق تکثیر بوده و به خانه سام تعلق دارد.

۱۵. قیمت‌گذاری در فروشگاه اینترنتی خانه سام براساس اصل مشتری‌مداری و احترام به حقوق مصرف‌کننده صورت پذیرفته و هماهنگ با تمامی شعب حضوری خانه سام است. بدیهی‌ست هزینه‌های حمل و بسته‌بندی با توجه به نوع کالا و محل تحویل کالا بر هزینه‌ی تمام‌شده‌ی خرید اثرگذار باشد که این مساله در فاکتور نهایی خرید توسط کاربر قابل مشاهده است. در صورت افزوده شدن به هزینه‌ی حمل و یا شرایط خاص ناشی از تغییرات متغیرهای اقتصادی که منجر به تغییر قیمت کالا و یا هزینه‌ی حمل شود، پیش از ارسال به اطلاع کاربر می‌رسد و کاربر مختار خواهد بود با پرداخت هزینه‌ی اضافه، کالا را تحویل گرفته و یا با لغو سفارش، تقاضای بازگرداندن مبلغ پرداختی را کند. بدیهی‌ست مبلغ پرداختی صرفا به کارت بانکی تحت مالکیت سفارش‌دهنده مرجوع شده و امکان واریز به حساب یا کارت غیر وجود ندارد.

۱۶. جشنواره‌های فروش و تخفیف‌های موردی اعمال شده بر روی کالاهای منتخب تنها در بازه‌های زمانی ذکرشده قابل استفاده بوده و هیچ حقی را برای کاربران ایجاد نمی‌کند. بدیهی‌ست اگر خرید انجام شده در طول مدت زمانی این جشنواره‌ها و تخفیف‌ها، مرجوع شود مطابق با شرایط هنگام ثبت سفارش، هزینه‌ها به کاربر عودت داده می‌شود. همچنین اگر جشنواره‌ی خرید دارای جوایز و قرعه‌کشی باشد، در صورت لغو و عودت کالا، تمام امتیازهای دریافتی از کاربر سلب شده و او هیچگونه حقی در این زمینه ندارد.

۱۷. در صورت خرید در تعداد غیرموجه یا انجام مکرر یک خرید توسط یک کاربر و یا چند کاربر مشابه و یا هرگونه شرایطی که منجر به ایجاد اخلال در فضای کسب و کار خانه سام شود، خانه سام مختار است سفارش یا سفارش‌ها را لغو کرده و مطابق با سیاست‌ها و قوانین داخلی خود عمل کند. بدیهی‌ست در این حالت خریدار حق هیچگونه اعتراض و شکایتی را نداشته و تنها در صورت پرداخت هزینه، مبلغ با توجه به شرایط اعلام شده توسط خانه سام و پس از طی زمان مورد نیاز برای انجام امور مالی و اداری به وی عودت داده می‌شود.

۱۸. خانه سام جز شعب حضوری ذکر شده در این صفحه، هیچگونه نمایندگی و فروشگاه دیگری ندارد و استفاده از نام، نشان تجاری و شعار آن شامل پیگیرد قانونی و حقوقی می‌شود. همچنین خانه سام هیچگونه مسوولیتی در قبال آسیب‌های مادی و معنوی وارد شده به کاربران مراجعه کننده به شعب غیررسمی نمی‌پذیرد. خواهشمند است در صورت مشاهده‌ی هرگونه مورد مشکوک

در این زمینه از طریق ایمیل  و یا شماره تلفن ۲۶۷۰۲۶۷۰-۰۲۱ مراتب را به اطلاع ما برسانید.

۱۹. تمامی شرایط و مسوولیت‌های خانه سام در شرایط عادی قابل اجرا بوده و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه‌ی قهریه و بروز رخدادهای خارج از اختیارات خانه سام، مسوولیتی متوجه خانه سام نخواهد بود.