چطور هوای خانه را خوشبو کنیم؟

عطر و بوی خانه معمولا چیزی‌ست که از آن غفلت می‌کنیم. تصور رایج این‌ست که خوشبوکننده هوا صرفا مختص به سرویس‌های بهداشتی‌ست و دیگر نقاط خانه نیازی به یک عنصر معطر ندارند. اما این تصور و باور بسیار اشتباه است. وقتی یکی از حواس پنجگانه و اصلی ما بویایی‌ست و تاثیر مستقیمی در احوال ما دارد، چرا در خانه از آن غفلت می‌کنیم؟ حتما در نزدیکی رستوران‌ها یا عطرفروشی‌ها یا مجتمع‌های تجاری، با حس کردن بوهای مطبوعی که عامدانه در فضا پخش شده‌اند، متوجه تاثیر بو در احساسات و تصمیم‌های‌مان شده‌ایم. یا از آن مهم‌تر، خاطرات خوش و دلپذیری که با یادآوری یک بو در ذهن‌مان بازخوانی شده‌اند.به همین دلیل است پخش کردن یک بوی مطبوع و دلپذیر در فضای خانه، می‌تواند حس و حال دل‌انگیزی را در فضا پدید آورد که هم استراحت و بازیابی انرژی را بهتر می‌کند و هم از دلشوره‌ها و تنش‌های موجود در روزمره می‌کاهد.
اما چه راه‌هایی برای خوشبو کردن هوای خانه داریم؟

شمع و عود
قدیمی‌ترین و ارزان‌ترین راه حل برای خوشبو کردن فضای خانه، استفاده از عود و شمع معطر است. تنوع بالای عطر و رایحه در شمع‌ها و عودها به همراه قیمت مناسب بزرگترین مزیت این راه‌حل نسبت به باقی گزینه‌هاست. اما عمر پایین و حساسیت نسبت به دود حاصله از آنها، ایرادی‌ست که ممکن است این گزینه را برای شما نامطلوب جلوه دهد. در مورد شمع اما مزیت دیگری وجود دارد که دکوراتیو بودن و روشنایی آن است. انواع متنوع و مختلفی از شمع‌ها را، از مدادی و لیوانی گرفته تا دست‌ساز و دکوراتیو، می‌توانید در فروشگاه اینترنتی خانه سام و شعب حضوری پیدا کنید.
+ خرید شمع و عود

عطرهای خانگی
یک راه دیگر برای خوشبو کردن هوای محیط استفاده از عطرهای خانگی‌ست. این عطرها به این جهت که در آزمایشگاه‌ها و براساس رایجه‌های محبوب ساخته می‌شوند، به‌طور معمول باب طبع بسیاری از افراد است، چه اعضای خانه و چه مهمان‌ها. از سوی دیگر پخش بو در این گونه از عطرها بسیار بهتر و وسیع‌تر از شمع و عود است. زیرا که از چوب‌های طبیعی برای انتشار عطر استفاده می‌شود و بو به تدریج و آهسته در فضا منتشر می‌شود. نیازی به خاموش و روشن کردن آنها هم نیست و می‌توانند همواره در نقطه‌ای از خانه به انتشار بو مشغول باشند. از سوی دیگر با کم و زیاد کردن تعداد چوب‌ها می‌توان شدت انتشار بو را کنترل کرد. در مورد خوشبوکننده‌های خانگی نافه باید به زیبایی و دکوراتیو بودن شیشه‌ها نیز اشاره کرد. زیرا که شیشه نگهدارنده آنها از کریستال ساخته شده که هم جلوه و زیبایی خاصی به فضای خانه می‌دهد و هم امکان شارژ کردن و دوباره پر کردن شیشه را پس از اتمام عطر به شما می‌دهد.
+ خرید عطر خانگی نافه

دستگاه‌های خوشبوکننده
راه حل جدید و تازه برای خوشبو کردن فضای خانه، دستگاه‌های اتوماتیک خوشبوکننده است. این دستگاه‌ها با استفاده از یک کپسول معطر، بوی مورد علاقه شما را در فضا پخش می‌کنند. در بسیاری از محیط‌های عمومی و تجاری از این راه‌حل استفاده می‌شود زیرا که بهترین انتشار و گسترش بو را نسبت به باقی گزینه‌ها دارد. به همین جهت به تازگی دستگاه‌های مشابه برای فضای خانه نیز به بازار آمده که با قیمت مناسب‌تر، اجازه مدیریت عطر و رایحه خانه را به شما می‌دهد. مزیت این دستگاه‌ها در این‌ست که تجدید کپسول و نگهداری اقتصادی و به صرفه‌ای دارند و چون از یک فن برای انتشار بو در آنها استفاده می‌شود، گستره وسیع‌تری را پوشش می‌دهند. خوشبوکننده‌های گاردنیا که در شعب حضوری و فروشگاه اینترنتی خانه سام قابل خریداری‌ست علاوه بر طراحی زیبا و کاربردپذیری آسان، از رنگ‌های متنوع و چشمگیری نیز بهره می‌برد که باعث می‌شود مناسب هر سلیقه و خانه‌ای باشد.
+ حرید دستگاه خوشبوکننده هوا


تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد سایت اختیاری است.

نظرنظر
نام شمانام شما
ایمیلایمیل
وبسایتوبسایت

هجده − شش =

تحویل سریع و مطمئن کالا
پرداخت با تمام کارت‌های شتابی
امکان رهگیری کالا پس از خرید
مشاوره و پاسخگویی تلفنی