خواب و حمام

 

کالای خواب و حمام
اتاق خواب و حمام از اساسی‌ترین بخش‌های هر خانه‌ای‌ست. اگر اتاق خواب باب طبع و میل ساکنان خانه نباشد، قطعا آن خانه برای اعضای خانواده دلپذیر و جذاب نیست. در خانه سام می‌توانید تمام ملزومات و وسایلی را که برای اتاق خواب، رختخواب، سرویس خواب و دیگر ملزومات جانبی مورد نیاز است را خریداری کنید. انواع سرویس خواب کامل در اندازه‌های استاندارد دو نفره (کینگ و کویین)، تکنفره (بزرگسال، نوجوان و کودک) و همچنین سرویس خواب نوزاد در خانه سام قابل خریداری‌ست. از اینها گذشته انواع پرده‌های آماده قابل نصب، نظم‌دهنده و ترازو نیز جزو لوازم جانبی اتاق خواب به شمار می‌رود که قابل خریداری از فروشگاه اینترنتی sam-home.com است.

در بخش حمام می‌توانید انواع حوله در سایزهای متنوع را مشاهده کنید. حوله دست و صورت، حوله تنپوش، حوله حمام، حوله استخری و حوله آشپزخانه در خانه سام در دسترس شماست. وسایل جانبی حمام نظیر شلف و طبقه، آینه، نظم‌دهنده، بند رخت، سطل زباله، سرویس دستشویی و روشویی، ست جاصابونی و جامایعی در کنار ابزارهای نظافت مانند تی چرخشی و جارو برای خرید اینترنتی در سایت sam-home.com عرضه شده است.

لازم به توضیح است محصولات معتبرترین برندهای داخلی و خارجی در خانه سام با قیمت واقعی عرضه شده است. محصولات ونکو، لایف‌هایت، ایکیا، تاتی هوم، مادام کوکو، زارا هوم، لایکو، ورونیکا، ایسیمو، مل رز، پرووال، روزان، هایلو و غیره قابل خرید از شعب حضوری خانه سام و فروشگاه اینترنتی sam-home.com است.

تحویل سریع و مطمئن کالا
پرداخت با تمام کارت‌های شتابی
امکان رهگیری کالا پس از خرید
مشاوره و پاسخگویی تلفنی