اسامی برندگان اولین دوره‌ی قرعه‌کشی

اولین دوره‌ی قرعه‌کشی طلا ببرید در تاریخ ۲ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ با حضور نماینده‌ی محترم اتحادیه‌ی فروشگاه‌های زنجیره‌ای برگزار شد و ۲۵ نفر از برندگان مشخص شدند.
جهت مشاهده‌ی اسامی برندگان این صفحه را مشاهده فرمایید.

با خرید هر یک از لوازم خانه و آشپزخانه در قرعه‌کشی «طلا ببرید» شرکت کنید.
در این دوره از جشنواره فروش خانه سام که از ابتدای دی‌ماه آغاز شده است می‌توانید به ازای حداقل ۵۰۰ هزار تومان خرید از شعب حضوری یا فروشگاه اینترنتی sam-home.com در قرعه‌کشی ماهانه طلا ببرید (هر ماه ۲۵ برنده، مجموعا در انتهای جشنواره ۱۰۰ برنده) شرکت کنید. به منظور افزایش احتمال برنده شدن خریداران محترم هر ۵۰۰ هزار تومان یک شانس در قرعه‌کشی لحاظ شده و با بالا رفتن رقم نهایی خرید، احتمال برنده شدن افزایش می‌یابد.

تمام لوازم خانه در یک فروشگاه

هشت شعبه‌ی حضوری و ارسال به سراسر کشور در فروشگاه اینترنتی

شرایط و مقررات شرکت در قرعه‌کشی «طلا ببرید»
• شرط حضور در قرعه‌کشی «طلا ببرید» تسویه و پرداخت فاکتور خرید به مبلغ دست‌کم ۵۰۰ هزار تومان (بدون احتساب هزینه‌ی حمل یا نصب) از شعب حضوری و یا فروشگاه اینترنتی خانه سام است. خریداران به ازای هر ۵۰۰ هزار تومان یک شانس شرکت در قرعه‌کشی دریافت می‌کنند.
• مبنای محاسبه جهت حضور در قرعه‌کشی مبلغ هر تک فاکتور در دوره جشنواره است و مجموع چند فاکتور ملاک نخواهد بود.
• شناسه شرکت در قرعه‌کشی شماره‌ی موبایل ثبت شده در فاکتور است و در صورت برنده شدن، هدیه به مالک شماره‌ی موبایل (پس از تطبیق با کارت ملی و مشخصات ثبت شده در فاکتور) تعلق می‌گیرد. به همین دلیل الزامی‌ست خریداران محترم در هنگام ثبت فاکتور مشخصات صحیح خود را اعلام فرمایند تا از مشکلات احتمالی جلوگیری شود.
• در صورت باطل شدن فاکتور خرید و یا مرجوع کردن کالا به هر دلیل، نام خریدار از لیست قرعه‌کشی خارج شده و حتی در صورت برنده شدن امکان ارائه‌ی هدیه وجود ندارد.
• قرعه‌کشی به‌صورت ماهیانه برگزار شده و به‌صورت زنده از اینستاگرام خانه سام قابل مشاهده خواهد بود. زمان دقیق هر دوره قرعه‌کشی از طریق سایت و اینستاگرام خانه سام به نشانی samhome.official اطلاع‌رسانی خواهد شد.

لازم به توضیح است جشنواره «طلا ببرید» خانه سام برای مدت محدود از ابتدای دی‌ماه ۱۴۰۰ آغاز شده و بدون اطلاع قبلی ممکن است به پایان برسد. از این رو جهت بهره‌مندی از شانس برنده شدن طلا مستدعی است خرید خود را در اسرع وقت از طریق شعب حضوری خانه سام (مشاهده نشانی و ساعت کار شعب حضوری) و یا سایت sam-home.com نهایی فرمایید.

تحویل سریع و مطمئن کالا
پرداخت با تمام کارت‌های شتابی
امکان رهگیری کالا پس از خرید
مشاوره و پاسخگویی تلفنی