غذاخوری

 

سرویس غذاخوری
از اصلی‌ترین و ضروری‌ترین ملزومات هر خانه و آشپزخانه ظروف و ملزومات غذاخوری است. ظروف غذاخوری می‌توانند هم میزبانی شما را تکمیل کنند و هم جلوه و جذابیت ویژه‌ای به دکوراسیون شما ببخشند. علاوه بر اینکه یکی از اولین لوازم جهیزیه سرویس ظروف غذاخوری است که می‌تواند هر بیننده‌ای را به تحسین وادارد. اما سرویس غذاخوری تنها محدود به ظروف و بشقاب و کاسه نیست، در خانه سام بخش ظروف غذاخوری را به دو بخش کلی غذاخوری و سرو تقسیم کرده‌ایم.

در بخش غذاخوری می‌توانید انواع سرویس ظروف، کاسه و بشقاب تک، لیوان و ماگ، سرویس قاشق و چنگال، سرویس چای و قهوه، ست صبحانه‌خوری و تنگ و لیوان پایه بلند را مشاهده و خریداری کنید. در بخش سرو و پذیرایی انواع ملزومات و ظروف پذیرایی و میزبانی قابل خرید است. انواع تخته سرو، اردورخوری، سینی و دیس، شیرینی خوری و شکلات خوری، کشکول، نمکدان و فلفل پاش قابل خریداری در بخش ظروف سرو است.

لازم به توضیح است محصولات معتبرترین برندهای داخلی و خارجی در خانه سام با قیمت واقعی عرضه شده است. محصولات چینی زرین، ایکیا، گلدن هورس، بامبوم، ناب استیل، ریجنت استیل، صنایع استیل ایران، لومینارک، ناخمن، پاشاباغچه، آرتیزان، سسوری و غیره قابل خرید از شعب حضوری خانه سام و فروشگاه اینترنتی sam-home.com است.

تحویل سریع و مطمئن کالا
پرداخت با تمام کارت‌های شتابی
امکان رهگیری کالا پس از خرید
مشاوره و پاسخگویی تلفنی