تماس با خانه سام

مشاوران خرید و کارشناسان فروش خانه سام در تمام روزهای کاری هفته (شنبه تا چهارشنبه) از ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی سوال‌ها و مشکلات شما به طور تلفنی خواهند بود. اما پیشنهاد می‌کنیم پیش از برقرای تماس، صفحه‌ی پرسش‌های متداول را مطالعه فرمایید. ممکن است پاسخ سوال شما در این صفحه باشد.

• تلفن خرید اینترنتی و پیگیری سفارش: ۲۶۷۰۲۶۷۰-۰۲۱ / روزهای کاری از ساعت ۹ تا ۱۷
برای مشاوره‌ی خرید اینترنتی، پیگیری سفارش اینترنتی و تمام سوال‌های مربوط به خرید اینترنتی با شماره‌ی بالا تماس بگیرید. پیگیری تمام مسائل مربوط به خریدهای اینترنتی و پیگیری سفارش و ارسال صرفا از طریق تماس با شماره‌ی ۲۶۷۰۲۶۷۰-۰۲۱ ممکن بوده و دیگر بخش‌ها یا شعب حضوری در این زمینه قادر به ارائه‌ی پاسخ و خدمات نیستند.

• تلفن شکایات و امور مشتریان: ۲۶۷۰۲۷۷۰-۰۲۱ / روزهای کاری از ساعت ۹ تا ۱۷
برای اعلام شکایت و نارضایتی از تمام شعب حضوری و اینترنتی می‌توانید با شماره‌ی بالا تماس بگیرید. همچنین امکان ارسال شکایات و انتقادها از طریق صفحه‌ی شکایات نیز میسر است.

در خارج از ساعات کاری و برای ارتباط مستقیم با فروشگاه اینترنتی خانه سام می‌توانید با تکمیل فرم زیر، پیام خود را ارسال کنید. پس از بررسی پیام وارده، در صورت نیاز به پاسخ، در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت. همچنین برای پیگیری امور مرتبط با فروشگاه اینترنتی می‌توانید در واتس‌اپ به شماره‌ی ۰۹۳۳۳۶۷۷۸۳۵ پیام ارسال کنید.

  نام و نام خانوادگی / الزامی
  ایمیل شما / الزامی / اگر در سایت خانه سام عضو هستید بهتر است همان ایمیلی را وارد کنید که برای عضویت استفاده کرده‌اید.
  تلفن تماس
  پیام / الزامی


  تحویل سریع و مطمئن کالا
  پرداخت با تمام کارت‌های شتابی
  امکان رهگیری کالا پس از خرید
  مشاوره و پاسخگویی تلفنی