راهنمای خرید

معرفی سرویس ایران کارت

معرفی سرویس ایران کارت:

سرویس ایران کارت مختص دارندگان این کارت میباشد.ایران کارت یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب است که تمامی قابلیت های کارت های بانکی مانند برداشت وجه، پرداخت قبوض، خرید اینترنتی و انتقال وجه را دارد ولی با این مزیت که درصدی از مبلغ خرید را بابت هر نوع خریدی که انجام می دهید به کارت شما بر می گرداند.
با هر خرید، شما امتیازاتی هم می گیرد که در حساب من قابل مشاهده است.
همچنین مراکز خدمات متنوعی مانند رستوران ها، فروشگاه ها، باشگاه‌ها، مراکز تفریحی و سرگرمی و هتل‌ها و … برای دارندگان ایران کارت با درصد قابل توجهی از برگشت نقدی در نظر گرفته شده است که بر اساس سطح کارت شما متفاوت خواهد بود.

سرویس ایران کارت متعلق به بانک آینده بوده و بر پایه مدل های وفادار سازی مشتریان بانک آینده است.

بر اساس امتیازاتی که جذب میکنید؛ میتوانید پس از گذشت مدتی نوع اشتراک خود را در ایران کارت را ارتقا داده و بدین ترتیب از خدمات بیش‌تری بهره‌مند شوید.اما ماجرای نوع اشتراک چیست؟ در ادامه مطلب مدل‌های مختلف ایران کارت را برایتان شرح میدهیم. به هر کارت ایران کارت، دو نوع امتیاز تعلق میگیرد؛ یکی امتیاز نقدی که از طریق تراکنش و خریدهای انجام شده بوده و دیگریارتقا یا حفظ سطح کارت(حفظ سطح کارت فقط برای طرح پلاتینیوم میباشد)

 

انواع ایران کارت:

 

ایران کارت پلاتینیوم:

این کارت به صورت بسیار محدود عرضه شده و در اختیار مشتریان ویژه ایران کارت قرار میگیرد. بالاترین امکانات و بیش‌ترین امتیازات در اختیار دارندگان کارت پلاتینیوم قرار میگیرد. بطور مثال ترانسفر فرودگاهی رایگان و جایگاه تشریفاتی (CIP) فرودگاه‌های بین المللی امام خمینی(ره) ، مهر آباد، کیش و مشهد.

امتیاز نقدی برای دارندگان کارت پلاتینیوم، 1.5 درصد از مبلغ هر خرید است و سقف ماهیانه آن 25 میلیون تومان بوده که در هر ماه محاسبه و پرداخت میگردد.

جهت حفظ سطح کارت به  ۴ میلیون امتیاز ارتقاء در دوره زمانی حداکثر ۶ ماهه نیاز دارید.

 

 

 

ایران کارت طلایی:

دومین اشتراک برتر در سرویس ایران کارت، متعلق به کارت‌های طلایی است. سرویس‌ها و خدمات به مراتب بالاتری نسبت به کارت‌های آبی و نقره‌ای و کمتری نسبت به کارت پلاتینیوم دارد. همچنین خدمات ترانسفر رایگان فرودگاهی رایگان و جایگاه تشریفاتی فرودگاه‌های بین المللی امام خمینی(ره) ، مهر آباد، کیش و مشهد نیز برای دارندگان کارت طلایی قابل استفاده است.

امتیاز نقدی برای دارندگان کارت پلاتینیوم، 1.25 درصد از مبلغ هر خرید است و سقف ماهیانه آن 12.5 میلیون تومان بوده که در هر ماه محاسبه و پرداخت میگردد.

جهت ارتقا به سطح پلاتینیوم و دریافت امتیاز نقدی بالاتر و خدمات ویژه، نیاز به کسب 4 میلیون امتیاز در طی یک بازه 6 ماهه است.

جهت حفظ کارت طلایی نیز نیاز به  کسب ۱ میلیون امتیاز ارتقاء شامل حداقل ۲۵۰ هزار امتیاز موجودی طی مدت ۶ ماه دارید.

 

 

 

 

 

ایران کارت نقره ای:

مراکز خدمات متنوعی برای این سطح از کارت در نظر گرفته شده از جمله استفاده از مراکز پذیرایی، فروش و خدمات و … که نسبت به سطوح طلائی و پلاتینیوم ایران کارت محدودتر و از سطح آبی فراتر است.

با این حال برای این سطح از کارت نیز خدمات متنوع و قابل ملاحظه ای اختصاص یافته است که رضایتمندی دارندگان این سطح از کارت را در پی داشته است.همانند ترنسفرهای فرودگاهی، بلیط پروازهای خارجی و داخلی و استفاده از هتل‌ها.

امتیاز نقدی برای دارندگان کارت نقره ای، 1 درصد از مبلغ هر خرید است و سقف ماهیانه آن 5 میلیون تومان بوده که در هر ماه محاسبه و پرداخت میگردد.

جهت ارتقا به سطح طلایی، نیاز به کسب 600 هزار امتیاز در طی یک بازه 6 ماهه است.

جهت حفظ کارت نقره ای نیز نیاز به کسب ۱۰۰ هزار امتیاز ارتقاء شامل حداقل ۲۵ هزار امتیاز موجودی طی مدت ۶ ماه دارید.

 

ایران کارت آبی:

اگر به تازگی بخواهید عضو ایران کارت شوید؛ کارت آبی رنگ به شما تعلق خواهد گرفت.

امتیاز نقدی برای دارندگان کارت نقره ای، 0.75 درصد از مبلغ هر خرید است. و سقف ماهیانه آن 2.5 میلیون تومان بوده که در هر ماه محاسبه و پرداخت میگردد.

جهت ارتقا به سطح نقره ای نیز نیاز به کسب 100 هزار امتیاز در طی یک بازه 6 ماهه است.

برای مطالعه شرایط اخذ ایران کارت و مطالعه بیشتر در مورد شرایط هر کارت، وارد صفحه رسمی ایران کارت شوید.

همچنین میتوانید با ورود به صفحه اختصاصی خانه سام در سایت ایران کارت، شرایط تخفیف و بازگشت پول به دارندگان این کارت را مطالعه بفرمایید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *