راهنمای خرید

سرویس اعتباری اسنپ‌پی

با سرویس اعتباری اسنپ،الان بخر، بعدا پرداخت کن!

همه چیز درباره‌ی استفاده از یک روش پرداخت جدید است که پرداخت اعتباری نامیده می‌شود. در این روش، هر کاربر مقدار مشخصی اعتبار ماهیانه و اقساطی دارد و می‌تواند با استفاده از این اعتبار، الان خرید کند و هزینه‌اش را بعدا بپردازد. اعتبار ماهیانه در مواقعی به کار می‌آید که کاربر می‌خواهد هزینه‌ی محصول خریداری‌شده را تا آخر ماه بپردازد و اعتبار اقساطی مشابه همان خرید قسطی است. در واقع کاربر با این نوع اعتبار، محصولی را می‌خرد و هزینه‌اش را در ۴ قسط و در ۴ ماه آینده، بدون سود، چک و سفته می‌پردازد.

اسنپ‌پی یا سرویس اعتباری اسنپ این روش پرداخت را به کاربران ارائه می‌کند تا بتوانند به‌راحتی و در کمترین زمان ممکن به محصولات مورد نظرشان دست پیدا کنند. هم‌اکنون امکان استفاده از اعتبار اقساطی به‌صورت آنلاین و حضوری در اختیار کاربران اسنپ‌پی قرار داده شده است.

فعال‌سازی این سرویس در لحظه و تنها با چند کلیک و بدون دریافت مدرک و سابقه‌ای انجام می‌شود و اعتبار تخصیص داده شده بلافاصله قابل استفاده است. لازم به ذکر است که اعطای این تسهیلات بدون دریافت وثیقه و ضامن و صرفا مبتنی بر اعتبار کاربران نزد اسنپ است. سرویس اعتباری اسنپ در مدت زمان فعالیت خود، به‌عنوان سریع‌ترین، امن‌ترین و راحت‌ترین شیوه‌ی پرداخت، با استقبال کاربران مواجه شده و تجربه‌ی جدید و متمایزی را در حوزه‌ی دریافت اعتبار و پرداخت برای کاربران اسنپ رقم زده است.

نحوه دسترسی به صفحه سرویس اعتباری اسنپ‌پی

۱.سرویس اعتباری تنها برای کاربران منتخب که واجد شرایط هستند فعال میشود. برای فعال سازی این قابلیت، در صفحه اصلی اپلیکیشن بر روی آیکون (سرویس اعتباری) کلیک کنید.
 

۲. پس از انتخاب گزینه سرویس اعتباری وارد صفحه اصلی این خدمت می‌شوید. در این بخش اطلاعات کوتاهی در مورد قابلیت‌های سرویس ارائه شده است. گزینه ادامه را بزنید تا وارد صفحه جدیدی شوید.

۳.پس از لمس دکمه ادامه وارد صفحه بعدی می‌شوید. در این صفحه باید کد ملی خود را وارد کرده و سپس گزینه «قوانین و شرایط را مطالعه کرده و با آن موافقم» را انتخاب کنید. پس از درج کد ملی و انتخاب گزینه مطالعه قوانین، دکمه «فعالسازی» به رنگ آبی در خواهد آمد.

۴.با انتخاب گزینه فعالسازی، وارد صفحه جدیدی می‌شوید. پس از انجام بررسی‌ها، وضعیت فعالسازی سرویس اعتباری اسنپ‌پی شما مشخص خواهد شد. پس از انجام بررسی‌ها اگر واجد شرایط بودید، میزان اعتبار شما تعیین شده و از این پس می‌توانید از اعتبار خود برای خرید در اپلیکیشن اسنپ استفاده کنید.

۵.و در با توجه به شرایط کابر و بررسی وضعیت آن، سرویس اعتباری شارژ میگردد.

از مزیت‌های اسنپ‌پی میتوان به پرداخت سریع و بدون کارمزد، مدیریت درست موجودی و خرید با قیمت مناسب در شرایط تورم اشاره کرد

کلام آخر
در این مقاله سعی کردیم  شما را با سرویس اعتباری اسنپ‌پی و نحو فعال سازی آن بیشتر آگاه کنیم. لازم به ذکر است تمام محصولات خانه با این سرویس قابل خریداری هستند که میتوانید در سایت خانه‌سام ثبت سفارش انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *