نمایش دادن همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

بازی فکری طرح بازرگان کد 112152 بازیمن

بازی فکری بازرگان بازیمن بر اساس بازی Istanbul در مورد تاجران و دستیارانشان است که با عجله در کوچه های بازی در تکاپو هستند تا از رقبای خود پیشی بگیرند چینش کالا ها مهم است. چرخ دستی‌ها باید در انبار توسط اجناس پر شوند و بعد توسط دستیاران به مقاصد گوناگون انتقال یابند. هدف تاجران این است که اولین نفری باشند که تعداد مشخصی یاقوت جمع‌آوری می‌کنند. مدت زمان این بازی 40 الی 60 دقیقه است. محتویات محصول 16 عدد کارت بازی مکان‌ها/ 5 عدد چرخ دستی/ 15 عدد توسعه چرخ‌دستی/ برچسب برای حاکم دزد و تاجر/ برای هر بازیکن یک مهره/ 26 عدد کارت‌های جایزه/ 16 عدد قطعات کارت مسجد/ 10 عدد قطعات کارت تقاضا 30 عدد سکه یک ریالی/ 15 عدد سکه 5 ریالی/ 12 عدد سکه 10 ریالی/ 5 عدد کارت‌های خلاصه راهنمای بازی/ 1 عدد کارت‌های نشانه آغاز بازی/ حاکم و دزد/ 32 عدد یاقوت/ 2 عدد تاس/ دفترچه راهنمای بازی

بازی فکری طرح ریسک کد 111992 بازیمن

هدف بازی، فتح تمام دنیا است. مکانیک‌ها و سیستم‌های عمیق ریسک هم تجربه‌ی بازی کردن آن را برای افراد لذت‌بخش می‌کنند. بازی‌کننده‌ها باید با نابود کردن دیگران، حکومت‌شان را روی نقشه‌ی بازی گسترش دهند.هر بار که ریسک را بازی می‌کنید، با تاکتیک‌های مختلفی مواجه می‌شوید. دو تا شش نفر می‌توانند به صورت همزمان پای یک تخته‌ی ریسک بازی کنند. نقشه‌ی بازی به 42 ناحیه‌ی مختلف تقسیم شده است. بازی‌کننده‌ها هر کدام از نقطه‌ای شروع و سعی می‌کنند تا مناطق اطراف‌شان را به دست بگیرند. قوانین و سیستم‌های ریسک، همگی با حساب و کتاب و روی اصول خاصی نوشته شده‌اند. با توجه به تعداد بازی‌کننده‌ها، هر نفر تعدادی مهره‌ی ارتش را به خود اختصاص و آن‌ها را روی نقشه قرار می‌دهد. بازی‌کننده‌ها باید حواس‌شان به مرز‌های‌شان باشد و نیروهایی را در این نقاط قرار دهند تا بتوانند از حمله‌ی دیگر بازی‌کننده‌ها جلوگیری کنند. اگر بازی‌کننده‌ای بتواند کنترل یک قاره را به دست بگیرد، نیروهای ارتش بیشتری دریافت می‌کند و قدرتمندتر می‌شود. مدت زمان این بازی 40 الی 60 دقیقه است.

بازی فکری طرح شترسواری کد 112075 بازیمن

۵ شتر برای قهرمانی مسابقه می‌دهند و بازیکنان باید سعی کنند پیش‌از پایان مسابقه و پیش‌از رُقبای خود، حدس بزنند و بر اساسِ حدسِ درست‌شان امتیاز بگیرند. در هر نوبت از این بازی، بازیکنان، امکانات مختلفی را پیشِ رو دارند: می‌توانند تاس بریزند و شترها را روی صفحه (در مسیر مسابقه) به جلو حرکت دهند. می‌توانند با استفاده از کاشی‌های ویژه‌ی «1+» یا «1-» شترها را یک خانه به جلو یا یک خانه به عقب بفرستند. مدت زمان این بازی 20 الی 30 دقیقه است.

بازی فکری طرح فتوسنتز کد 112360 بازیمن

در بازی فکری فتوسنتز بازیمن شما باید همانطور که بذرها را می‌کارید یک جنگل پرورش دهید و از تک تک درخت‌هایتان که در طول چرخه حیات‌شان از زمانی که یک بذر هستند تا وقتی که شکوفه می‌دهند مراقبت کنید و همینطو رکه این برگ‌ها از نور خورشید انرژی می‌گیرند امتیاز جمع کنید. دقت کنبد که کجا و چه زمانی درخت می‌کارید، چون غنی ترین خاک‌ها درختان تنومندی پرورش می‌دهند و درختانی که زیر سایه می‌مانند از نور خورشید و جمع آوری امتیازات بی‌بهره می‎‌مانند. مدت زمان بازی 30 تا 60 دقیقه است. محتویات محصول دفترچه راهنما/ 1 عدد صفحه بازی/ 1 قطعه خورشید/ 4 شمارنده گردش خورشید/ 4 صفحه مخصوص بازیکنان/ 1 توکن بازیکن آغاز کننده/ 24 توکن امتیاز دهی/ 4 شمارنده امتیاز نوری/ 24 توکن بذر/ 32 درخت کوچک/ 16 درخت متوسط/ 8 درخت بزرگ

بازی فکری طرح مونوپولی کد 112080 بازیمن

بازی فکری مونوپولی بازیمن یک بازی بردگیم استراتژیک برای تقویت مهارت تصمیم گیری و ریسک پذیری است. یکی از معروف ترین بازی های بردگیم دنیا در زمنیه هوش تجاری محسوب می شود که تقریبا با نسخه های کم و بیش مشابه تولید شده است. مدت زمان بین 40 تا 60 دقیقه است.