شرایط تحویل کالا

در حال حاضر فروش اینترنتی محصولات خانه سام در سراسر کشور امکان‌پذیر است. اما شیوه‌ی حمل و ارسال کالاها با توجه به نوع کالا و مقصد متفاوت بوده و از این رو هزینه‌های متفاوتی دارد. خواهشمند است توضیحات زیر را با دقت مطالعه کرده و در صورت وجود ابهام یا پرسش از طریق تلفن 26702670-021 در روز و ساعات اداری با کارشناسان فروش اینترنتی خانه سام تماس حاصل نمایید.

حمل رایگان خریدهای بیشتر از یک میلیون تومان
به سراسر کشور در خانه سام

 

در حال حاضر تمامی خریدهای اینترنتی صورت گرفته در سایت خانه سام به شرط اینکه بیش از یک میلیون تومان باشند، به‌طور رایگان در سراسر کشور تحویل می‌شود. البته این نکته شامل کالاهای حجیم و بزرگ (نظیر لوازم خانگی، مبلمان و دیگر کالاهای با ابعاد غیرمعمول) نمی‌شود و برای اینگونه کالاها هزینه‌ی حمل به صورت مجزا محاسبه شده و به اطلاع خریدار می‌رسد.


تحویل کالا در تهران

• کالاهای خرد و قابل حمل توسط پیک موتورسوار
این دسته از کالاها در شهر تهران (مناطق ۲۴ گانه) براساس زمان انتخابی توسط کاربر تحویل می‌شود. این زمان به‌طور معمول تا ۷۲ ساعت کاری متغیر بوده و در شرایط خاص ممکن است در مدت زمانی بیشتر تحویل شود که از قبل به اطلاع خریدار می‌رسد.
با توجه به مبلغ نهایی فاکتور هزینه‌ی ارسال در داخل تهران به‌صورت ثابت در سفارش کاربر لحاظ شده و هنگام پرداخت صورتحساب کالا، از مشتری اخذ می‌شود و کاربر نیازی به پرداخت هزینه‌ی مجزا به پیک ندارد. در صورتی که مبلغ نهایی خرید کاربر بیش از یک میلیون تومان باشد، هزینه‌ی حمل کالاهای خرد رایگان بوده و هزینه‌ای از کاربر دریافت نمی‌شود.

اگر خریدار در مدت زمان معمول اقدام به پرداخت هزینه و تسویه فاکتور خود نکند، سفارش وی در اولین بازه زمانی خالی ارسال شده و عدم تحویل در موعد مقرر برعهده‌ی خانه سام نخواهد بود.

• کالاهای بزرگ و حجیم
برای کالاهای بزرگ و حجیم خانگی نظیر یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، تلویزیون، ماشین ظرفشویی، مایکروفر، میز، صندلی، مبلمان، پاف و… هزینه‌ی حمل در شهر تهران متفاوت است که پس از استعلام از سامانه‌ی حمل به اطلاع خریدار می‌رسد. در مورد این دسته از کالاها هزینه‌ی حمل در دربِ منزل توسط خریدار به پیک یا نصاب پرداخت می‌شود و مبلغ نهایی خرید تاثیری در هزینه‌ی حمل ندارد.

• ارسال فوری در تهران
در شرایط خاص و در صورتی که خریدار قصد دریافت کالا به صورت فوری را داشته باشد، این امکان پس از بررسی نوع کالا و مقصد تحویل توسط کارشناسان خانه سام، در شهر تهران میسر خواهد بود. در این حالت تمامی هزینه‌های ارسال برعهده‌ی خریدار بوده و مبلغ نهایی فاکتور تاثیری در رایگان شدن یا کاهش هزینه‌ی ارسال ندارد. در این شیوه‌ی ارسال پس از تسویه حساب نهایی و پرداخت هزینه‌ی کالا، خانه سام کالا را ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری به دست خریدار در شهر تهران می‌رساند.
در صورت تمایل به ارسال فوری کالا، خریدار می‌بایست این مورد را در هنگام ثبت سفارش ذکر کند.


تحویل کالا در خارج از تهران

کالاهای کوچک و بزرگ برای دیگر شهرها (غیر از مناطق ۲۴ گانه تهران) توسط کالارسان‌های معتبر و رسمی ارسال می‌شود. این کالاها ابتدا توسط کارشناسان فروش خانه سام بازبینی شده و پس از اطمینان از صحت و سلامت‌شان، به‌صورت ایمن بسته‌بندی شده و تحویل نماینده‌ی کالارسان می‌شود. به‌طور معمول از زمان تحویل کالا به کالارسان، ظرف مدت ۷۲ ساعت کالا به دست خریدار می‌رسد اما گاهی با توجه به دوری و نزدیکی مقصد به مرکز، این زمان تغییر می‌کند که وضعیت آن قابل پیگیری و رهگیری از طریق تلفن ۲۶۷۰۲۶۷۰-۰۲۱ است.
در صورتی که کالای خریداری شده در دسته‌ی کالاهای خرد و کوچک دسته‌بندی شود و مبلغ نهایی خرید بیشتر از یک میلیون تومان باشد، کالا به‌صورت رایگان در سراسر کشور تحویل می‌شود. این ویژگی شامل کالاهای حجیم و بزرگ (نظیر یخچال، تلویزیون، مبلمان و…) نمی‌شود.


لازم به توضیح است امکان ارسال کالا در روزهای پنج‌شنبه و جمعه و همچنین دیگر تعطیلات رسمی وجود ندارد و زمان‌های درج شده در این صفحه و دیگر بخش‌های سایت خانه سام برمبنای روز و ساعات کاری است. از این رو روزهای ذکر شده در محاسبات مدت زمان ارسال در نظر گرفته نمی‌شود.

تحویل سریع و مطمئن کالا
پرداخت با تمام کارت‌های شتابی
امکان رهگیری کالا پس از خرید
مشاوره و پاسخگویی تلفنی